• Šlágr Fest
    6.-7.7. 2018

Co a jak 

PRAKTICKÉ INFORMACE A VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT NA ŠLÁGR FESTU 2018
V areálu Šikland platí běžné zákony a předpisy. Veškeré přestupky a protizákonné chování bude řešeno ve spolupráci s policií ČR.

Kde se najíst

Po celou dobu bude mnoho možností občerstvení, dobrot a také prodej základních potravin.  Bude také možnost pochutnat si na rožněných kýtách, dámy jistě ocení salátový bar a děti zmrzlinu.

Kde uhasít žízeň 

Stánky s pivem, nealkem na každém kroku. Stylový kovbojský Saloon i bary a pro dámy kavárna s výbornou kávou. Děti se osvěží ledovou tříští. 

Jak se do areálu dostanu

Autem až k centrální bráně. 
Vlakem do stanice Rožná a busem do stanic Dolní Rožínka, Zvole. Dále pak bude zajištěna kyvadlová reklama. Více informací zde.
 

Informace

Informace najdete hned při vstupu do areálu, další pak v Central kempu u arény, u Saloonu ve westernovém městečku, samozřejmě vám poradí hotelová recepce. Tel: 602750130.

Parkování 

Rozsáhlá parkoviště při vstupu do areálu. Přehledné a koordinované parkovací zóny vám dovolí pohodlně zaparkovat bez obav, že nebude místo. Pro handicapované budou místa vyhrazena.

Bankomat

Bankomat je hned v recepci hotelové budovy Arizona, (to je ta hned vedle arény s koncerty). Platba kartou je možná v hotelu, na vstupní bráně, Saloonu a v informačním centru u Saloonu.  

Bezpečnost

Záchranku najdete hned u hlavního pódia. V případě potřeby je zde možné vyhledat zdravotníka.
V areálu bude také přítomna policie a místní hlídací služba. 

Do areálu s pejskem 

Do Šiklandu můžete se svým zvířecím miláčkem. Psy a kočičky do areálu mohou za dodržení běžně platných podmínek. Zvažte, zda je tato akce pro Vašeho miláčka vhodná.

Co do areálu nepatří

Do areálu prosíme nenoste:  vlastní alkoholické nápoje, skleněné láhve, hořlaviny, pyrotechnické předměty, zbraně, drogy a omamné látky, laserová ukazovátka a pod.