Co a jak 

PRAKTICKÉ INFORMACE A VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT NA BLUE STYLE PRIMA FESTU 2018
V areálu Šikland platí běžné zákony a předpisy. Veškeré přestupky a protizákonné chování bude řešeno ve spolupráci s policií ČR.

Kde se najíst

"Já mám hlad"
Po celou dobu bude mnoho možností občerstvení, dobrot a také prodej základních potravin.  Bude také možnost pochutnat si na rožněných kýtách, dámy jistě ocení salátový bar a děti zmrzlinu.

Kde uhasít žízeň 

"Pitný režim"
Stylový Saloon, kultovní bar U Hrobníka, ledové tříště, míchané drinky, výčepy s pivem i nealkem. 
Stánky a stánečky s nápoji mnoha chutí a barev najdete na každém kroku.

Baby point

"Baby, baby, baby, baby...." 
Sladká miminka a jejich neméně sladké maminky jsou vítaní. Bude pro ně připraven baby point i klidové zóny. Možnost ohřevu jídla, prostory pro kojení a přebalování. 

Informace

"S čím Vám můžem pomoci?" 
S čímkoliv, informace najdete hned při vstupu do areálu, další pak v Central kempu u arény, u Saloonu ve westernovém městečku, samozřejmě vám poradí hotelová recepce. Tel: 602750130.

Parkování 

"Motoroví mazlíčci"
Budou mít své pohodlí na rozsáhlých parkovištích při vstupu do areálu. Přehledné a koordinované parkovací zóny vám dovolí pohodlně zaparkovat bez obav, že nebude místo. 

ATM

"Love & lóve"
Bankomat je hned v recepci hotelové budovy Arizona, (to je ta hned vedle Arena stage). Platba kartou je možná v hotelu, na vstupní bráně, Saloonu a v informačním centru u Saloonu.  

Bezpečí 

"Pomáhat a chránit"
Záchranku najdete hned u Arena stage. V případě potřeby je zde možné vyhledat zdravotníka.
V areálu bude také přítomna policie a místní hlídací služba. 

Sociálky, toalety

V areálu najdete toalety v mnoha místech. Mimo jiné Western zóna, Mexická restaurace, Central kemp - zde najdete i sprchy, automat na žetonky je v hale u informačního centra, dále mobilní WC a umyvadla.

Co do areálu nepatří

"Tak takhle by to nešlo"
Do areálu prosíme nenoste:  vlastní alkoholické nápoje, skleněné láhve, hořlaviny, pyrotechnické předměty, zbraně, drogy a omamné látky, laserová ukazovátka a pod.

Ztáty a nálezy 

"Šmudlo hledej"
V případě, že v areálu něco, nebo někoho ztratíte, nebo naopak naleznete, tak veškeré ztráty se budou shromaždovat v centrální informační kanceláři u Saloonu. 

Zvířátka 

"Máme rádi zvířata"
 A právě proto posíme, aby jste na tento festival své zvířecí miláčky nechali doma. Bude jistě pro jejich bezpečnost a klid lepší. 

Identifikační pásky

Každá osoba v areálu musí být, po dobu akce, označena identifikační páskou, kterou dostane při vstupu. Páska musí být umístěna na zápěstí. Osoby bez ID budou z areálu vykázány.