• Blue Style Prima Fest
    Největší rodinný festival v ČR.
  • Šlágr Fest
    Festival písniček a dobré nálady
  • Gastrofest
    Cesta kolem světa chutí

Kalendář festivalů

Festivaly a mimořádné akce v Šiklandu. 

Připravujeme pro Vás nový informační portál, kde si vyberete akci dle svého gusta. A je toho hodně, tak nám zatím prosíme tolerujte, že ještě všechno není spuštěno. Makáme na tom. 

Truck Arena 

22. - 24.6. 2018 

Sraz tahačů a dopravců.
Druhý ročník největšího srazu tahačů v Šiklandu. Vystoupí kapela Doga, uvidíte show Železného Zekona, RC modely aut, ukázky body paintingu, sexy myčku atd. 

Více

Šlágr Fest

6. - 7.7. 2018

Festival písniček a dobré zábavy. Oblíbení umělci TV Šlágr, například Duo Jamaha, Veselá trojka, Duo Aramis, se představí se svými hity, které si rádi zazpíváte. 
 

Více 

Blue Style Prima Fest

13. - 14.7. 2018

Největší rodinný hudební festival. Lucie Bílá, Olympic, Slza, Jelen a mnoho další skvělé muziky. Partička a tváře Primy, Dětská zóna s Dádou Patrasovou, Beauty salon, atrakce, soutěže pro celou rodinu.

Více

Americký víkend

21. - 22.7. 2018

Víkend plný Ameriky, setkání US aut, skvělé americké hamburgery, taneční vystoupení a nebude chybět ani unikátní večerní show, která sobotní program zakončí.

Více info připravujeme

Láskyplný festival

11. 8. 2018

Festival lásky, radosti a skvělé muziky pro všechny generace. Vystoupí Ewa Farna, Ben Cristovao a další. V doprovodném programu salon krásy, workshopy a aktivity.

Více

Gastrofest

18. - 19. 8. 2018

Festival dobrého jídla, specialit a drinků nás v letošním prvním ročníku provede cestou kolem světa, na které ochutnáme speciality z mnoha jeho koutů.  

Více informací